Hizmetlerimiz

 

Kayak ve Snowboard Kiralama

Kartepe Kayak Evi 250 Carving kayak seti, 60 Snowboard (lib tech ,bateleon,gnu) 150 Tk. Kayak Elbisesi ve aksesuarlarıyla, her yaş ve boya en uygun kayak ve snowboard ekipmanları, isteğinize göre başlangıç ve ileri seviye kayak ve snowboard ekipmanları mevcuttur.

Kayak ve Snowboard Bakım

Kendinize ait kayak ve snowboard ekipmanlarınızı daha verimli bir şekilde kullanmanız için kartepe kayak evi olarak, kayak ve boardlarınızdaki çiziklere dolgu, yeni yağmış karda kayağınızın daha iyi kayabilmesi kar toplamaması için wax bakımı, bağlamaların sizin kilonuza uygun şekilde ayarlanıp yağlanması, kayak ve snowboardlarınızın köşe çeliklerinin zımparalanması gibi tüm bakımını titizlikle ve uzman personelle yapmaktayız.


Kartepe Kayak Turları

Kartepe'ye nasıl çıkabilirim?

Kartepe'ye çıkarken zincir gerekli mi, benim aracım çıkar mı?

Bu soruları artık düşünmenize gerek yok. Anlaşmalı acentamız ile sezon içinde 15 mart'a kadar haftasonu kesin kalkışlı kartepe kayak turlarımız başlamıştır. En uygun fiyat garantisi ile istanbuldan kesin kalkışlı turlarımızda otobus içi kahvaltı pakedi, öğle yemeği (sucuk ekmek+ Meşrubat) ve Kartepe Kayak Evi'nden indirimli kayak ekipmanları kiralayabilirsiniz.

Texas atv safari

Kartepede farklı aktivite isteyenlerin adresi Texas atv safari 2012 den beri hizmet vermektedir. Fiyat bilgisi ve rezervasyon içi 0 541 809 19 86

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN +90 262 354 3488