Kartepe Kayak Evi

 

KARTEPE KAYAK EVİ

Kocaeli’nin kartepe ilçesi turistik ve doğal güzellikler bakımından önemli bir yere sahip olan maşukiye beldesinde bulunan Kartepe Kayak Kiralama Evi 2005 yılından bu yana kayak & snowboard satış, kiralama ve bakım hizmeti vermektedir. Kartepe Kayak Evi, Kartepe’nin ilk kayak evi olmasının yanında her yıl yenilenen kayak &snowboardekipmanları ile en çok tercih edilen kiralama mağazası olmuştur.


Bu küçük beldede sıcak ve samimi bir aile ortamında çalışmalarımızı yürütmekteyiz herzaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla hizmetinizdeyiz. Firma olarak her zaman size en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmekteyiz. Kartepe Kayak Evi olarak bu çalışma prensibiyle gelişip yenilenmeyi hedef aldık. Siz değerli misafirlerimizin güvenliği rahatı ve kaliteyi profesyonel hizmetle birleştirip eğlenmeniz ve güzel vakit geçirmeniz için bir araya getirdik.Kartepe kayak evi olarak sadece kayak&snowboardla değil kayak tekstil ürünlerinde de iddialıyız.

Tekstil ürünlerimiz her yaştan misafirimize hitap etmesinin yanı sıra son derece modern ve renkli olup sadece spor yapmanıza imkân sağlamaz aynı zamanda şık ve hoş görünmenizi de sağlar. Her kesimden misafirimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün, fiyat çerçevemizi oldukça geniş tutup hem yerli hem yabancı misafirlerimizin memnuniyetini ilk sıraya koyarak hareket ettik. Bu sayede kalıcı bir kitleye sahip olduk kurduğumuz sağlam ve sıcak ilişkiler doğru yolda olduğumuzun kanıtı oldu herzaman. 2005 den bu yana Türk ve dünya kayak standartlarını takip edip en iyisini sunmaya çalıştık misafirlerimizin isteklerini bu doğrultuda karşıladık. Genç dinamik ve güler yüzlü ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

1 / 3

KONAKLAMA

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN +90 262 354 3488