GÜNÜBİRLİK KARTEPE KAYAK TURU
GÜNÜBİRLİK KARTEPE KAYAK TURU

04 ARALIK 2017 – 02 NİSAN 2018 TARİHLERİ ARASINDA HERGÜN  KALKIŞLIDIR

 

KİŞİ BAŞI ( Yemek Hariç ) : 49TL

KİŞİ BAŞI ( Sucuk Ekmek+İçecek Dahil ) : 59TL

 

 

BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN

0216 470 0 515 // 0530 281 99 30 // 0530 911 38 41

KREDİ KARTI İLE ONLİNE SATIN ALMAK İÇİN www.uygunturlar.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz

 

 GÜNÜBİRLİK KARTEPE KAYAK TURU KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:

*05:00 Bakırköy Doğtaş Mağazası Önü

*05:30 Beşiktaş Yıldız Camii

*06:00 Kadıköy Belediyesi Karşısı

*07:15 İzmit Halkevi Durağı

GÜNÜBİRLİK KARTEPE KAYAK TURU PROGRAMI

Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktası önünden alarak Tur Dünyası ikramları eşliğinde yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saat süren yolculuğumuzun ardından Kartepe Kayak Merkezine varmış oluyoruz. (Kayak ekipmanları kiralama için molamız olacaktır) Burada dileyen misafirlerimiz kızağa binebilir, Kayak yapabilir dileyenler telesiyejle zirveye çıkıp fotoğraf çekmenin keyfini yaşayabilirler. ( firmamızın ikramı olan sucuk ekmek içeceklerini misafirlerimiz diledikleri zaman restaurantımızdan kendilerine verilen kuponlar ile alabilirler.) Akşam belirtilen saate kadar serbest zaman veriyoruz. Sonrasında İstanbul’a dönüş yolculuğu ve bir başka Tur Dünyası organizasyonunda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz

 TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLANLAR:

* Ulaşım 

* Yemekli Turumuzu alan misafirlerimiz için geçerlidir; Sucuk Ekmek İçecek ( 1 adet sucuk ekmek ve 1 adet içecek firmamızın ikramıdır) 

* Padre Cafe'de yiyecek ve içecek hizmetinde özel indirimler 

* Rehberlik Hizmetleri 

* Araç içi sıcak ikram servisi

* Park ücretleri

 

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYANLAR:

* Skipass ücretleri

* Kayak takımı ve elbiseleri Kiralama ücretleri

* kızak pisti giriş ücreti

 

NOT: Tur güzergâhlarımız firmamız tarafından belirlenir. Özellikle günübirlik turlarımızın gidişi veya dönüşünde bölgedeki otellerimize araçlarımız misafirlerimizi almak veya bırakmak için uğrayabilirler. Konunun karar merci firmamız olup misafirlerimiz bu durumu kabullenerek rezervasyonlarını yaptırmış olacaklardır.

 

Not: Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden firmamız TUR DÜNYASI kesinlikle sorumlu değildir.

 

KAYAK ve SNOWBOARD EKİPMAN KİRALAMA 

Ekipman Kiralama;

Kayak Kayak Ayakkabısı Baton = 35 TL

Snowboard Snowboard Botu = 35TL

Kar Pantolonu Kar Montu = 40 TL.

Kızak ( Plastik ) = 10 TL

Kızak ( Yetişkin Direksiyonlu ) = 30 TL

Kızak ( çift kişilik direksiyonlu ) = 40TL

Diğer Satılık ve Kiralık Aksesuarlar;

Eldiven = 20TL Satılık

Bere = 20TL Satılık

Kar Gözlüğü = 20TL (Kiralık)

 

Kartepe kayak merkezi Türkiye'nin en yeni kayak merkezlerindendir. Özellikle doğal güzelliği, ormanları ve Sapanca gölü manzarası ile dikkat çeken Kartepe, ayrıca İstanbul'a 1 saatlik uzaklığı ile de cazibesini arttırır. Bununla birlikte zirveye çıkış arabayla sadece 20 dakikadır ve Kocaeli belediyesi tarafından sıkça uygulanan tuzlama ile yollar hemen hemen çoğu zaman açık tutulmaktadır, dolayısıyla zincire ihtiyaç duyulan gün sayısı oldukça azdır. Bu da Kartepe ulaşım ı açısından oldukça önemlidir.

 

Kartepe pistleri, çeşitlilik açısından da zengindir. Her zorluk derecesine hitap edebilen pistleriyle Kartepe, bu çeşitliliği aynı bölgede sunabilen ender yerlerdendir. Dolayısıyla bu da kayarken sizin hem farklılık yaşayabilmenize, hem de zorluk derecelerini deneyip değiştirebilmenize fırsat veriyor. Kartepe telesiyeji zor pist dâhil tüm seviyelere hitap eden pistlere sahipken, Geyikalanı kolay-orta, Karlıktepe orta, Kadıkonağı (otele çıkış pisti) çok kolay seviyededir. Burda aklınızda bulundurmak isteyeceğiniz bir detay da Karlıktepe'nin teleski (ayakta iken sizi karın üstünde çekerek çıkartan sistem), diğer liftlerin ise telesiyej (koltuklara oturarak) ile liftlere çıkarmasıdır. Kısacası 4 liftin 3'ü telesiyejdir, bu da önemli bir rahatlıktır. Kartepe kayak merkezine programınızı şekillendirirken, kaymak için ihtiyacınız olacak snowboard veya kayak malzemelerini bizden temin edebilirsiniz.

 

Detaylar 

Gezi Süresi: Günübirlik tur

Sabah yolculuk esnasında araç içerisinde sıcak ve soğuk içecek ikramı, öğlen 1 adet sucuk ekmek ve 1 adet içecek

Çocuk indirimleri: 0-6 yaş arası çocuklara koltuk ve diğer hizmetler ( öğle yemeği) verilmemek kaydı ile ücretsiz olup 6 yaş üstü çocuklar tam ücrete tabidir.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 

Tur içeresinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri rehberlik hizmetleri müze & ören yeri giriş ücretleri Vb. Haklar İade Edilmez. 

Rezervasyon Esnasında Koltuk numara Sözü Verilemez. 

Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda firmamız TUR DÜNYASININ Sorumluluğu Yoktur. 

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TUR DÜNYASIN da saklıdır. Turun iptali durumunda TUR DÜNYASI iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur.

BU ORGANİZASYON DEULCOM SEYAHAT ACENTASI TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. TÜRSAB BELGE NO : 5395